EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

ÜRÜN KİRALAMA SÖZLEŞMESİ
ESSTİL GİYİM AKSESUAR TİC VE PAZARLAMA LTD ŞTİ
İş bu sözleşmede ürün, kiralanan eşyayı; Kiraya Veren, ürünü kiraya veren tarafı; Kiracı, ürünü kiralayan tarafı temsil eder. Aşağıdaki hükümler Siz yani (“Kiracı”) ve ESSTİL GİYİM ANONİM ŞİRKETİ (“Kiralayan”) arasında http://www.davetcokelbisemyok.com Web-sitesi aracılığıyla VEYA Arnavutköy Mah. Beyazgül Caddesi No :60 Arnavutköy / Beşiktaş / İstanbul adresindeki showroomdan alacağınız kiralama hizmetinin tabi olacağı şartları ve hükümleri düzenlemektedir.

Kiracı, kiralananı kısmen veya tamamen üçüncü kişilere kiralayamaz, alt kiraya veremez; devir ve temlik edemez.Kiralanan ürünün iyi ve kullanılmaya elverişli halde teslim edildiği asıldır.

EĞER BU SÖZLEŞMENİN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİN KABUL ETMİYORSANIZ
“İMZALAMAYIN” ANCAK BU DURUMDA ÜRÜNLERİ KİRALAMANIZA İZİN VERİLMEYECEKTİR.


2- Kiracı, iş bu sözleşme ile Arnavutköy Showroomumuzdan sipariş verdiği ürünü sipariş bildiriminde belirtmiş olduğu Talep Edilen Teslim Tarihinden itibaren İSTANBUL İÇİ KİRALAMALARDA 4 GÜN ELİNDE TUTMA HAKKINA SAHİPTİR.İSTANBUL DIŞINDAKİ DİĞER ŞEHİRLERDE KİRALAMA SÜRESİ KARGO DAHİL 6 GÜNDÜR. Bu sürenin sonunda belirtilen kargo şirketlerinde birine ürünün Kiraya Verene iletilmesi için teslim edeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
A)İSTANBUL içindeki kargo gönderimleri için; Kargo Ücretleri KİRALAYAN MÜŞTERİ tarafından karşılanacaktır .Şirketimizin anlaşmalığı olduğu MNG KARGO ve YURTİÇİ KARGO ile gönderim ve geri alım yapılmaktadır. ÇALIŞTIĞIMIZ KARGO ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ CARİ HESAP KODLARIYLA MUTLAKA GERİ GÖNDERİM YAPILMALIDIR.
3-Kiraya Veren ürünün, hasarsız ve temiz olarak Kiracıya teslim edileceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
4-Kiracı ürünü kullanıp Kiraya Verene geri gönderdiği zaman, Kiraya Veren tarafından tespit edilecek zararları, karşılamak durumundadır.
5-Kiracı ürünün kendisine teslimi ile ürün ile ilgili her türlü hasar ve ziyandan sorumlu olduğunu, ürünün en iyi şekilde kullanılması ve korunması için gerekli tedbirleri alacağını taahhüt eder.
6- Kiracı kiralanan ürüne sadece boyunu kısaltmak amacıyla teyel dikiş yapma hakkına sahiptir. (Teyel dikiş ürünün kesilmeden aralıklı dikilmesine denir)Terzi ücreti kiralayan müşteriye ait olacaktır. Bunun dışında kiralanan ürüne yapılan tadilat Kiraya veren tarafından kabul edilmeyecektir.Ürünün ücreti bu durum dahilinde kiralayan müşteriye ödetilecektir.
7-Kiracı tarafından iade edilen ürünün, Kiraya Veren tarafından Kiracıya gönderilmiş olan üründen farklı olduğunun Kiraya Veren’ in çalışanları tarafından anlaşılması halinde, Kiraya Veren orijinal ürünün kendisi tarafından belirlenecek bedelini Kiracı’dan tahsil etmeye yetkili olacaktır.
8-Kiracı ödeme yaptıktan sonra kiraladığı üründen 24 saat sonra vazgeçebilir.Bu süreden daha geç vazgeçmesi durumunda para iadesi talep etme hakkına sahip değildir. Ödediği tutar kadar 6 ay içinde başka bir ürün kiralama hakkına sahiptir.
9-İşbu Sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkili mahkeme olarak kabul edilecektir.