0
SEPETİM 0

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

ÜRÜN KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

 

ESSTİL GİYİM AKSESUAR TİC VE PAZARLAMA LTD ŞTİ

1-    İş bu sözleşmede ürün, kiralanan eşyayı; Kiraya Veren, ürünü kiraya veren tarafı; Kiracı, ürünü kiralayan tarafı temsil eder. Aşağıdaki hükümler Siz yani (“Kiracı”) ve ESSTİL GİYİM VE AKSESUAR TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ (“Kiralayan”) arasında http://www.davetcokelbisemyok.com Web-sitesi aracılığıyla  VEYA BEBEK’TEKİ  SHOWROOMDAN  alacağınız kiralama hizmetinin tabi olacağı şartları ve hükümleri düzenlemektedir.

EĞER BU SÖZLEŞMENİN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİN KABUL ETMİYORSANIZ “İMZALAMAYIN”  ANCAK BU DURUMDA ÜRÜNLERİ KİRALAMANIZA İZİN VERİLMEYECEKTİR.

 2-    Kiracı, iş bu sözleşme ile Bebek showroom da sipariş verdiği ürünü sipariş bildiriminde belirtmiş olduğu Talep Edilen Teslim Tarihinden itibaren 4 GÜN ELİNDE TUTMA  HAKKINA SAHİPTİR. Bu sürenin sonunda belirtilen kargo şirketlerinde birine ürünün Kiraya Verene iletilmesi için teslim edeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

A)İSTANBUL  içindeki kargo gönderimleri  için; Kargo Ücretleri KİRALAYAN MÜŞTERİ tarafından karşılanacaktır .Şirketimizin anlaşmalığı olduğu MNG  VE UPS KARGO ile gönderim ve geri alım yapılmaktadır. ÇALIŞTIĞIMIZ  İKİ KARGO  ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ CARİ HESAP KODLARIYLA MUTLAKA GERİ GÖNDERİM YAPILMALIDIR.

B)İSTANBUL dışı için; Kargo ücretleri şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Şirketimizin anlaşmalığı olduğu MNG  VE UPS KARGO ile gönderim ve geri alım yapılmaktadır. ÇALIŞTIĞIMIZ  İKİ KARGO  ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ CARİ HESAP KODLARIYLA MUTLAKA GERİ GÖNDERİM YAPILMALIDIR

 3-Kiraya  Veren ürünün, hasarsız ve temiz olarak Kiracıya teslim edileceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

4-Kiracı ürünü kullanıp Kiraya Veren’e geri  gönderdiği zaman, Kiraya Veren tarafından tespit edilecek zararları, karşılamak durumundadır.

5-Kiracı ürünün kendisine teslimi ile ürün ile ilgili her türlü hasar ve ziyandan sorumlu olduğunu, ürünün en iyi şekilde kullanılması ve korunması için gerekli tedbirleri alacağını taahhüt eder.

6- Kiracı kiralanan ürüne sadece boyunu kısaltmak amacıyla teyel dikiş yapma hakkına sahiptir. (Teyel dikiş ürünün  kesilmeden aralıklı dikilmesine denir)Terzi ücreti kiralayan müşteriye ait olacaktır. Bunun dışında kiralanan ürüne yapılan tadilat  Kiraya veren tarafından kabul edilmeyecektir.Ürünün ücreti bu  durum dahilinde kiralayan müşteriye ödetilecektir.

7-Kiracı tarafından iade edilen ürünün, Kiraya Veren tarafından Kiracıya gönderilmiş olan üründen farklı olduğunun Kiraya Veren’ in çalışanları tarafından anlaşılması halinde, Kiraya Veren orijinal ürünün kendisi tarafından belirlenecek bedelini Kiracı’dan tahsil etmeye yetkili olacaktır.

8-Kiracı ödeme yapdığı yada kapora bırakdığı kiraladığı üründen vazgeçmesi  durumunda para iadesi talep etme  hakkına sahip değildir. Ödediği tutar kadar 6 ay içinde başka bir ürün kiralama hakkına sahiptir.

9- İşbu Sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkili mahkeme olarak kabul edilecektir.

 

SHOWROOM ADRESİMİZ

 

KÜÇÜK BEBEK CAD.ÇINAR APT.NO:16 D:1 BEBEK

TEL:021226563983

FAKS:02122653984

CEP TEL:05497633635

info@davetcokelbisemyok.com