EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Beck Bikini

Fiyat 2.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


 • Ürün Detayları

  Klasik üçgen şekline sahip, boyunda ve arkada püsküllü ipli bağcıklI. %65 Viskon %15 Metalize İplik %10 Pamuk %10 Akrilik

 • Beden Ölçüleri

  Model Ölçüleri: S beden giymektedir. Boy:178.5 cm Göğüs:77 cm Bel:61 cm Kalça:86 cm

 • SUBOO Hakkında

  Güzel Sanatlar okuduktan sonra, Sue'nun yaratıcı bir çıkış noktası arzusu, 2008'de Sidney, Bondi'de küçük bir Resort giyim koleksiyonu yaratmasına neden oldu.
  İlk konsept, yenilikçi stilleri, birinci sınıf imalatları mükemmel bir güneş seven tavırla birleştiren, çağdaş modasıyla tanınan dünya çapında bir markanın yolunu açtı.
  Her yıl teslim edilen dört ana koleksiyonla Suboo, mevsimler arası Hazır Giyim, Tatil Kıyafetleri, Mayolar ve Etkinlik kıyafetleri sunar.
  Doğal fabrikasyonlar, benzersiz baskılar ve markanın temelini oluşturan Brezilya'da yapılan metalik simli örgü parçalarla, kadınsı bir kenara sahip karmaşık olmayan ancak farklı stiller Suboo imzasını oluşturuyor.

YORUM