EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Emelie Beyaz Elbise

Straplez Düşük kol Kısa beyaz astar Tül üzerine nakış işlemeler %100 Polyester Midi boy gece elbsesi

550,00 TL

Satış Fiyatı
3.700,00 TL
BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

Straplez Düşük kol Kısa beyaz astar Tül üzerine nakış işlemeler %100 Polyester Midi boy gece elbsesi

Göğüs : 88-90 cm Bel : 62 cm Basen : 82 cm

 

Thurley, Melbourne merkezli tasarımcı Helen O’Connor tarafından kuruldu. Thurley, 2006 yılında Loreal Moda Haftasına girdi. Moda haftası sonrası sektörden aldığı olumlu tepkilerle birlikte yerel ve küresel bir ün edinmiş olan bu marka, tasarımlarında kültür ve sanattan ilham alıyor.

Thurley Elbiseleri

Thurley markası, klasik moda anlayışının modern bakış açısıyla harmanlandığı güçlü tasarımlar sunar. Kokteyllerden kutlamalara, davetlerden düğünlere birçok etkinlikte giyilebilecek olan bu göz alıcı tasarımlar, özenle işlenmiş detaylara sahiptir. Geleneksel moda anlayışını bırakmadan modern bir bakışla çeşitlendirilen bu elbiselerde en dikkat çekici detay ise işlemelerdir. Dantellerle desteklenen taş işlemeler, elbiselere şıklık katarken; gece boyu dikkat çekmelerini de sağlar.

Thurley Stili

Thurley, tasarımlarında geleneksel tasarımların detaylarından kopmak istememiş, fakat bu detayları kendi modern bakış açılarıyla zenginleştirmiştir.Thurley kadınının stili “klasik şık” olarak tanımlanabilir. 

Thurley ile Detayların Farkı

Thurley tasarımlarında, modern tasarımlarda görülmesi zor detaylar vardır. Thurley, detaylarda yakalanan şıklığın elbiselere güçlü bir etkisi olduğunun farkında ve bu güçlü detayları göstermeye oldukça isteklidir. Elbiselerinde dikkat çekici işleme detaylarından, taşların şıklığından, dantel ve püsküllerin stilinden hoşlanan kadınlar için Thurley elbiseleri en iyi tercih olacaktır. 

Thurley markasının birbirinden güzel elbiselerini DCEY aracılığıyla kiralayabilir, zevkinize hitap eden tasarımlarla ışıldayabilirsiniz. DCEY stil danışmanlığı ve Thurley tasarımlarının iş birliğine güvenerek en güzel günlerinizde sizleri mutlu edecek elbiseler edinebilirsiniz.

YORUM