EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Dor Beyaz Çanta

Kiralama Fiyatı 1.000,00 TL
Satış Fiyatı 5.260,00 TL
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  Vanina'nın altın kaplama pirinç borulardan oluşan el yapımı bir ağ üzerine monte edilmiş parıltılı büyük boy payetler içeren en yeni boncuklu bageti Metallic Boutons D'or çantamızla tanışın. Düz dikdörtgen şekli, temel eşyalarınızı zarif bir şekilde saklamak için idealdir. Bouton D'Or, manyetik bir kapatma ile donatılmış metalik bir tekstil iç kısımla kaplanmıştır. BİLEŞİM: %10 akrilik boncuklar, %35 metalik tekstil, %40 altın kaplama pirinç, %5 organze toz bezi, %5 suni kordon, %5 çelik düğmeler

 • Beden Ölçüleri

  DIMENSIONS: width 20cm - depth 2.5cm - height 13cm - sleeve 46cm

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • VANINA Hakkında

  Vanina, moda ve sürdürülebilirlik arasındaki sinerjiyi göz alıcı ve cüretkar tasarım konseptleriyle araştıran bir markadır.
  Vanina'nın sahne arkası, yerel zanaatkarlık ve endüstrinin değerlendirilmesi yoluyla topluluk gelişimini teşvik etmeyi amaçlayan sosyal bir projedir.
  Vanina, çocukluk arkadaşları Tatiana Fayad ve Joanne Hayek tarafından 2007 yılında Beyrut'ta kuruldu.
  Markanın kızların yatak odalarında hobi olarak başlayan alışılmışın dışında iş modeli, bugün beş kıtada uluslararası çapta dağıtılan bir etiket haline geldi. Yine de tasarımcıların Beyrut'taki yerel atölyelerinde tüm Vanina parçalarını hala yarattıklarını, tedarik ettiklerini ve ürettiklerini teyit etmeleri gurur verici.

YORUM