Nişan partiniz ya da düğününüzün sabahı.. Kendini zamansız bir şıklık ile taçlandırmak isteyen gelinler için özel olarak tasarlanır. Sipariş üzerine hazırlanan çiçek şapka tercihe göre; mevsimin taze ithal çiçeklerinden, doğadan toplanan garnitürlerden, oldukça dayanıklı kuru çiçeklerden veya özel yöntemlerle şoklanarak ömürleri uzatılan çiçeklerden tasarlanabilir. Ürünlerin teslimat süresi 7 iş günüdür. Vesaire Butik Çiçek Atölyesi'nin özel floristleri tarafindan hazırlanan ürünümüz için düğün tarihinden en az 1 hafta önce sipariş verilmesi gerekmektedir.

0,00 TL

Nişan partiniz ya da düğününüzün sabahı.. Kendini zamansız bir şıklık ile taçlandırmak isteyen gelinler için özel olarak tasarlanır. Renk tercihleriniz, şoklu ve kuru çiçekler ile özenle hazırlanır. Şapkanız uzun süre kalıcılığını korur. Ürünlerin teslimat süresi 7 iş günüdür. Vesaire Butik Çiçek Atölyesi'nin özel floristleri tarafindan hazırlanan ürünümüz için düğün tarihinden en az 1 hafta önce sipariş verilmesi gerekmektedir.

Sipariş üzerine hazırlanan çiçek şapka tercihe göre; mevsimin taze ithal çiçeklerinden, doğadan toplanan garnitürlerden, oldukça dayanıklı kuru çiçeklerden veya özel yöntemlerle şoklanarak ömürleri uzatılan çiçeklerden tasarlanabilir. Canlı mevsim çiçekleriyle hazırlananlar butiğimizden elden teslim alınabilir veya özel olarak paketlenerek adresinize teslim edilebilir. Tamamen kuru ve şoklanmış dayanıklı çiçeklerle hazırlananlar se şehir dışına kargolanabilir.

YORUM