Sancha Küpe

Bej rengi tül üzerine, şoklanmış çiçeklerin ve kuru bitkilerin yoğun olarak kullanıldığı tasarım çiçek küpeler.

280,00 TL

BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


Bej rengi tül üzerine, şoklanmış çiçeklerin ve kuru bitkilerin yoğun olarak kullanıldığı tasarım çiçek küpeler.

Hikaye farklı süreçler barındırıyor aslında ama kısaca; iki sene hatrı sayılır bir çiçekçide çırak olarak çalıştım. Sonra 2012 Mayıs ayında anneler gününde bir heyecan açtım dükkanı ve çok yaşanmışlık biriktirdim. Derken 1,5 sene sonra dükkanla aynı sokakta vesaire atölyeyi kurdum. Şimdi aile gibi bir ekip ve kendinden bir parça gibi benimseyen nice güzel dostla, her geçen gün bir ağac gibi kökleniyoruz. Vesaire ailesinde herkes ayrı bir karakter ve Özgür ruhlarız, içimizden geldiği gibi doğaçlama tasarlıyor ve karşı tarafıda mutlu etmeyi başarıyoruz. Zaten, tarzımızı bir tanıma sığdıramadığım için markamızın ismi vesaire! Vesaire gelinlerinin de hepsi nev-i şahsına münhasır. Belli bir kalıba sokmak ne haddimize, hepsi farklı; kimi rengarenk, kimi en sade, kimisi ufak tefek, kimisi ise kucak dolusu buketlerle ayrılıyor bizden. Bizim için önemli olan karşı tarafı doğru anlamak ve kendi doğaçlamamız için bize duydukları güven. Biraz ondan biraz bundan da olsa vesaire vesaire.. Kişiye özel buketlerin yanında onları tamamlayan saç aksesuarları; uçuş uçuş taçlar, zarif taraklar, bileklikler, küpeler.. damatları da unutmuyoruz tabi ki, onların vazgeçilmezi de yaka çiçekleri.. ama cesur damatlar için çiçekten papyonlar ve yaka mendilleri de yapıyoruz. Bilenler biliyor zaten A’dan Z’ye düğün organizasyonları da yapar olduk. Düğünün genel konseptinden, ses ve müziğe, her türlü çiçek tasarımındana, masa örtüleri ve peçetelere hatta catering e kadar, birlikte çalışmaktan zevk aldığımız çeşitli çözüm ortaklarımızla beraber, aslında mekan neresi olursa olsun karşı tarafın hayalindeki düğüne biraz sihir katıyoruz.

YORUM