EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Sırtı Çapraz Taşlı Kokteyl Elbise

Sırt dekolteli,%100 likra Krep kumaş,gold Taş detaylı kokteyl elbise,Yalnızca kuru temizleme yapılır. Renk : Beyaz .Beden: 36/ Model ölçüsü: Boy: 1.78 cm - Gögüs: 88 cm - Bel: 64 cm - Kalça: 94 cm .Beden tablosundan bedeninizi seçebilirsiniz.

650,00 TL

BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

Sırt dekolteli,%100 likra Krep kumaş,gold Taş detaylı kokteyl elbise,Yalnızca kuru temizleme yapılır. Renk : Beyaz .Beden: 36/ Model ölçüsü: Boy: 1.78 cm - Gögüs: 88 cm - Bel: 64 cm - Kalça: 94 cm .Beden tablosundan bedeninizi seçebilirsiniz.

 

1982 yılında, İstanbul’da doğan Ebru Karabayır, Bilkent Üniversitesi’nde Fransızca- İngilizce Mütercim Tercümanlık okuduktan sonra, yüksek lisans eğitimini Paris- ESLSCA’da tamamladı. Dünyanın sayılı moda başkentlerinden biri olan Paris’te yaşadıktan sonra, asıl tutkusunun moda olduğunu keşfeden Ebru Karabayır, bu alanda ilerlemek üzere İstanbul’a döndü. Hayallerini gerçekleştirmek üzere ilk adımı attı ve Lasalle International Academy’de moda tasarımı bölümünden mezun oldu. Daha sonra, 2013 yılında Nişantaşı’nda ilk butiğini açarak, tasarımlarını ilk kez sergileme fırsatı buldu. 

Ebru Karabayır Stili. Ebru Karabayır, sürekli kendini tekrar eden tasarımcıların aksine, her koleksiyonunda bambaşka bir kadın silüeti çizmeyi başarıyor. Bunu da her yeni koleksiyonunda yeni hayaller kurmasına, yeni ilhamlar peşinde koşmasına bağlıyor. İlk koleksiyonunda ilhamını Marie Antoinette’ten almış veromantizmi tasarımlarına en şık haliyle işlemişti. Bir başka koleksiyonunda ise empresyonistlerden etkilenerek zamansız ve sofistike parçalar tasarlamıştı. Karabayır’ın her bir koleksiyonu kadınları yepyeni bir dünyayı keşfe davet ediyor.

Ebru Karabayır tasarımları düğün, söz, nişan ve en çok da mezuniyet etkinlikleri için tercih ediliyor. Koleksiyonları üzerine düşünülmüş, yeni ilham kaynaklarıyla tasarlanmış, kendini tekrar etmeyen, sofistike ve kesinlikle göz alıcı tasarımlardan oluşuyor.Siz de Ebru Karabayır tasarımlarını Davet Çok Elbisem Yok kataloglarında bulabilir, beğeninize uygun parçalara hızla kavuşabilirsiniz.

YORUM